Sezono starte - brolių Lavrinovičių vizitas ir lengva „Viesulo United“ pergalė

Sezono starte - brolių Lavrinovičių vizitas ir lengva „Viesulo United“ pergalė 87

Penktadienio vakarą startavo tryliktasis Britanijos lietuvių krepšinio lygos (BLKL) sezonas, o į atidarymo rungtynes nepasididžiavo ateiti ir aukščiausiais pasaulio dvyniais save vadinantys broliai Darjušas ir Kšystofas Lavrinovičiai.

Pirmojoje sezono akistatoje susigrūmė dėl Mažosios taurės kovojančios „Viesulo United“ (1-0) ir „X Team“ (0-1) ekipos, o pergalę rezultatu 100:68 šventė pirmoji komanda.

Puikiai vasaros namų darbus atlikusi „Viesulo United“ ekipa dar pirmajame kėlinuke aprodė savo jėgą ir sužaidus dešimt minučių triuškino varžovus (34:15).

Nors antrajame kėlinuke „X Team“ vyrai atsitokėjo ir sugebėjo kiek sumažinti turėtą deficitą (37:49), tačiau Tautvydo Buškevičiaus vedami „Viesulo United“ atstovai po didžiosios pertraukos įjungė aukštesnę pavarą, susigrąžino turėtą pranašumą ir nuaidėjus finalinei sirenai šventė įspūdingą pergalę.

Nugalėtojų komandos vadovas Aurimas Burokas buvo labai patenkintas: „Sveikinu visus su gera sezono pradžia. Laimėjom, kaip komanda. Smagu matyt, kad žaidžiam visi, kaip kolektyvas. Jeigu tęsim pradėtą darbą tiek žaidimas, tiek rezultatai bus dar geresni.

Buvo labai smagu pamatyti brolius Lavrinovičius ir net paspausti jiems ranką pasidaryti nuotrauką. Tikrai neįtikėtina, kad BLKL turnyre gali pasirodyti jie ir net išmesti pirmą ginčo kamuolį. Tiesiog neįtikėtina sezono pradžia!“

„Viesulas United“: Tautvydas Buškevičius (11 atk.kam., 42 naud.balai) 33, Marius Mikalickas 14, Evaldas Bernotas ir Danius Bratkauskas (6 kld.) po 13.

„X Team“: Irmantas Jausicas (4/5 trit.) 19, Laurynas Guokas (2/10 baud.met.) 18.

Tai buvo antroji šių klubų akistata oficialiose rungtynėse. Pirmąkart šie kolektyvai susigrūmė lygiai prieš 5 mėnesius, o tuomet pergalę, tik po gerokai atkaklesnės kovos rezultatu 78:76 taip pat šventė „Viesulo United“ garbę ginantys krepšininkai.