Ambasadoriaus taurė - 2019

Ambasadoriaus taurė - 2019 93

Jau po kelių savaičių, lapkričio 30 d., Londone gyvenantys lietuviai išvys kasmetinę sporto šventę - tradicinį „Ambasadoriaus taurės 2019“ turnyrą, kuriame gausus būrys anglijos lietuvių komandų kovos dėl Didžiosios ir Mažosios taurių!

Turnyro organizatoriai - Lietuvos Respublikos ambasada Jungtinėje Karalystėje ir Britanijos lietuvių krepšinio lyga (BLKL).

Didžiojoje taurėje galės dalyvauti  visos norinčios komandos, kurios jau yra registruotos kaip komandos ir žaidžia bet kokioje lygoje.

Mažoji taurė skirta mėgėjų komandoms, kurių dalyviai negali būti žaide praitais metais BLKL did taurėja arba  kitoje  EGB (1-4) div lygoje bei dabar registruoti  bet kokioje  JK lygoje (išskyrus žaidėjus iki 16 metų).

Pastaroji taurė skirta vyrams, kurie gal jau renkasi salėse pažaisti, o gal dirba kartu ir tiesiog norėtų dalyvauti šiame turnyre.

PAPILDOMA INFORMACIJA

Žaisime vadovaudamiesi oficialiomis FIBA taisyklėmis (www.fiba.com), taikant šias specifines nuostatas:

1. Vienerios rungtynės susideda iš 2 kėlinių po 10 min. nestabdant laiko (stabdoma tik antrojo kėlinio paskutinioji minutė).

Mažosios taurės finalinės rungtynės dėl 1-3 vietos: varžybos susideda iš 2 kėlinių po 10 min. nestabdant laiko (stabdoma tik antrojo kėlinio 2 paskutinės minutės).

Didžiosios taurės finalinės rungtynės dėl 1-3 vietos: varžybos susideda iš 2 kėlinių po 10 min. nestabdant laiko (stabdoma tik antrojo kėlinio 2 paskutinės minutės).

2. Tarp kėlinių daroma 1 min. pertrauka.
3. Vienerių rungtynių metu nustatomas maksimalus 3 asmeninių pražangų skaičius.
4. Žaidėjas, nubaustas technine pražanga, netenka teisės rungtyniauti sekančiose rungtynėse.

Siekdami įtvirtinti ilgametę krepšinio turnyro Jungtinje Karalystėje tradiciją, prašome visų turnyro dalyvių ir svečių gerbti turnyro organizatorius ir tausoti BLKL sporto centro įrangą bei darbuotojų indėlį į turnyro organizavimą.

Atvykite nurodytu laiku, laikykitės reikalavimo dėvėti tinkamą avalynę, stenkitės nešiukšlinti, nepažeisti viešosios tvarkos taisyklių, palaikyti individualias komandas bei solidariai pasveikinti kiekvienų varžybų nugalėtojus!

Komandoms rekomenduojame atsivežti kamuolius, kuriais galėsite naudotis apšilimų bei pertraukų metu.

Esant grubiems komandiniams/asmeniniams turnyro taisyklių bei viešosios tvarkos pažeidimams, organizatoriai pasilieka teisę diskvalifikuoti prasižengusią komandą/žaidėją.

Mažosios ir Didžiosios taurių laimėtojams primename, kad reikia laikytis Sporto centro įstatų ir  nelaistyti šampano salėje bei nekirpti krepšinio stovo tinklelio.

Turnyras vyks 2019 m. lapkričio 30 d., šeštadienį, University Of East London (UEL) salėje, adresu University Way, London E16 2RB, UK.